0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5108
Достапност 2 на залиха

3.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето се подесува. Висината на привезокот е 2 cm, ширината е  9  mm
Тежина: 10 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка