0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5014
Достапност 2 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm , ширина на привезокот 1.2 cm , висина на привезокот 1.2 cm

Тежина: 10,61 гр

Големина на прстен

16, 17, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка