0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5104
Достапност 2 на залиха

2.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 1 cm, ширината е 7 mm.
Тежина: 3,20 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка