0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5060
Достапност 1 на залиха

3.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони во форма на срце, должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 7,10 гр

Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка