0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производAS14
Достапност 2 на залиха

4.500 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче и обетки со циркони , должината на ланчето e 45 cm .
Тежина:   11.50  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка