0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5055
Достапност 3 на залиха

7.600 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 18,57 гр

Големина на прстен

17, 18, 19, Без прстен

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка