0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5056
Достапност 3 на залиха

8.800 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , обемот на привезокот е 2.6 cm , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 19,74 гр

Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка