0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5013
Достапност 3 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm , ширина на привезокот 1 cm , висина на привезокот 1 cm

Тежина: 10,41 гр

Големина на прстен

16, 17, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка