0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5049
Достапност 2 на залиха

5.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 11,24 гр

Големина на прстен

17, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка