0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5050
Достапност 1 на залиха

5.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони , висината на привезокот е  3 cm , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 10 гр

Големина на прстен

17, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка