0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5024 
Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm , ширина на привезокот 1.5 cm , висина на привезокот 1.2 cm
Тежина: 4,85 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка