0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5063
Достапност 1 на залиха

2.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет , висината на привезокот е 3 cm , должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 6,00 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка