0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5074
Достапност 1 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е прилагодива.
Тежина: 9,12 гр
Големина на прстен

18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка