0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5070
Достапност 2 на залиха

4.200 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет ,комбинација на сребро и бисер, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 7,91 гр
Големина на прстен

19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка