0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5069
Достапност 3 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 9,09 гр
Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка