0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производAS06
Достапност 1 на залиха

1.900 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче и обетки со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.50  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка