0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производOKS3
Достапност 2 на залиха

2.350 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче , обетки и нараквица со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка