0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производАS01
Достапност 4 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето е 45 cm.
Тежина:   11.15  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Големина на прстен

17, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка