0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5052
Достапност 2 на залиха

6.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 17,27 гр

Големина на прстен

18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка