0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5051
Достапност 1 на залиха

6.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е прилагодива , обемот на привезокот е 2.5 cm

Тежина: 19,77 гр

Големина на прстен

17.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка