0

Пребарај

Сребрен 925 сет со бисер

Шифра на производ5006
Достапност 3 на залиха

5.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и бисер , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 12,41 гр

Големина на прстен

17, 18, 19, 20

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка