0

Пребарај

Сребрен 925 сет со бисер

Шифра на производ5008
Достапност 2 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и бисер , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 9,06 гр

Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка