0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5012
Достапност 2 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и седеф , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 11,21 гр

Големина на прстен

16, 17, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка