0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5009
Достапност 1 на залиха

4.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , комбинација на сребро и седеф, должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 12,11 гр

Големина на прстен

17

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка