0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP8
Достапност 2 на залиха

2.350 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   5.55 gr

Големина на прстен

18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка