0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP7
Достапност 8 на залиха

1.500 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   3.5 gr

Големина на прстен

16.5, 17, 17.5, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка