0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP4
Достапност 6 на залиха

2.800 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   6.54 gr

Големина на прстен

17, 18, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка