0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP48
Достапност 5 на залиха

1.850 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со шарени багет кристали

Тежина: 3.85 гр

Големина на прстен

16, 17, 18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка