0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP47
Достапност 10 на залиха

1.700 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со багет кристали

Тежина: 3.85 гр

Големина на прстен

16, 16.5, 17, 17.5, 18.5, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка