0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP46
Достапност 4 на залиха

1.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со багет кристали

Тежина: 1.65 gr

Големина на прстен

16, 16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка