0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производ2044
Достапност 3 на залиха

1.300 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 прстен , големината може да се подесува.

Тежина: 3,45 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка