0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP45
Достапност 6 на залиха

2.000 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони и багет кристали

Тежина: 4.52 гр

Големина на прстен

18, 18.5, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка