0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP43
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркон во форма на коцка , големината на прстенот се подесува.

Тежина: 3.57 gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка