0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP42
Достапност 4 на залиха

800 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен
Тежина: 1.2 gr

Големина на прстен

16, 16.5, 17.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка