0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP38
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен
Тежина: 1.29 гр

Големина на прстен

16.5, 17.5, 18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка