0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP36
Достапност 3 на залиха

1.250 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина: 1.09 гр

Големина на прстен

16, 16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка