0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP35
Достапност 6 на залиха

1.000 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина: 1.97 гр

Големина на прстен

16, 16.5, 17.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка