0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP34
Достапност 1 на залиха

1.100 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони во форма на срце

Тежина: 2.01 гр

Големина на прстен

16

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка