0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP33
Достапност 8 на залиха

1.350 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони во форма на срце

Тежина: 2.95 гр

Големина на прстен

15, 15.5, 16, 16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка