0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP28
Достапност 6 на залиха

1.050 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 2.15 гр

Големина на прстен

16.5, 17.5, 18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка