0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP27
Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони во форма на змија

Тежина: 5.56 гр

Големина на прстен

17.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка