0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP26
Достапност 1 на залиха

1.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 3.15 гр

Големина на прстен

18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка