0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP25
Достапност 3 на залиха

1.600 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 4.05 гр

Големина на прстен

16.5, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка