0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP24
Достапност 7 на залиха

1.500 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со полудраг камен мистик топаз

Тежина: 3.25

Големина на прстен

16.5, 17, 18.5, 19

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка