0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP23
Достапност 4 на залиха

1.300 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 3.25 гр

Големина на прстен

16, 16.5, 17

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка