0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP22
Достапност 6 на залиха

1.250 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 2.15 гр

Големина на прстен

16, 17.5, 18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка