0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP21
Достапност 4 на залиха

1.350 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 2.45 гр

Големина на прстен

16, 16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка