0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP27
Достапност 2 на залиха

1.250 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен
Тежина:  2.45   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка