0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP26
Достапност 2 на залиха

1.250 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  2.50   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка