0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP22
Достапност 4 на залиха

1.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  1.80   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка